gazserwis.eu

Galeria

Kontakt

Gaz - Serwis
91-039 Łódź
ul. Sprawiedliwa 8/10/103
tel./fax 42 651-62-47
600887196

krzysztof@gazserwis.eu

Chcę mieć gaz!

Dla odbiorców


 

Łódź, ul. Niemojewskiego Kwiecień 2006

ul. Niemojewskiego w Łodzi

Przed Świętami Wielkiej Nocy zakończyliśmy prace przy budowie sieci i przyłącza gazu do budynku przy ul. Niemojewskiego w Łodzi. Prace zaplanowane były na dwa dni, ale przebiegaly bardzo wolno. Dzięki poświęceniu pracowników oraz kierownictwa firmy udało się je zakończyć we Wielki Piątęk. Wszystko spowodowane bylo częściowa wymianą gruntu i wieloma kolizjami na trasie gazociągu z przewodami energetycznymi. Duże znaczenie miała w tym przypadku robiona przez nas dokumentacja fotograficzna, która przydała się po zakończeniu robót, kiedy zostaliśmy bezpodstawnie oskarżeni przez kierownictwo spółdzielni mieszkaniowej na terenie której położona została sieć gazowa o nie uprzątnięcie terenu. Cała sprawa została już wyjaśniona.Zdjęcie zrobione w trakcie trwania prac można zobaczyć w dziale Galeria / Sieci.

 

Łask Listopad 2005

urzad miejski Lask

Na początku listopada firma nasza wykonywała prace mające na celu doprowadzenie gazu do budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Łasku. Zleceniodawcą robót była Gazownia Łódzka. Prace przebiegały sprawnie i dużą zasługę miał w tym dyrektor Zespołu Szkłó Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Łasku p. Nowicki Włodzimierz. Prace musiały zostać wykonane bardzo precyzyjnie, bo część sieci prowadzona była w chodnikach wyłożonych kostką brukową. Dodatkowo niedaleko miejsca włączenia na trasie gazociągu odkryliśmy na głębokości ok. 3m międzywojenny kanał. W takim przypadku zastosowanie znalazły szalunki, chroniące pracujących robotników w głębokim wykopie przed zasypaniem. Ciekawe zdjęcie zrobione w omawianym kanale można zobaczyć w dziale Galeria / Sieci.

 

 

 

Łódź, ul. Limanowskiego Październik 2005

Wjazd na teren salonu Sygula

Jedna z najtrudniejszych robót w sezonie 2005. Przedmiotem prac była budowa przyłącza gazu do nowobudowanego "Centrum Napraw Powypadkowych Syguła" w Łodzi przy ul. Limanowskiego. Pawilon ten stanął na terenach, gdzie niegdyś funkcjonowała "gumówka". Po zburzonych zakładach w ziemi pozostały głębokie fundamenty, które częściowo musieliśmy wyburzyć. Kolejnym dużym utrudnieniem była lokalizacja robót - ul. Limanowskiego po której poruszają sie tramwaje i autobusy łódzkiego MPK. Roboty musiały być zaplanowane tak, aby nie powodować utrudnień w funcjonowaniu komunikacji miejskiej. Fotorelacja w dziale Galeria / Przyłącza.